hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

UBYTOVÁNÍ V HOTELU HARMONIE

Hledáte komfortní ubytování na Valašsku? Hotel HARMONIE v Bystřici pod Hostýnem nabízí privátní pokoje zařízené v moderním stylu a s bohatou výbavou. Součástí hotelu je wellness s vyhřívaným venkovním i vnitřním bazénem s protiproudem, saunový svět a relaxační solná jeskyně. Rezervujte si lázeňské, víkendové i relaxační pobyty v hotelu HARMONIE.

  • Komfortní pokoje se sociálním zařízením.
  • Wellness a saunový svět.
KONTAKTUJTE NÁS
Ubytování wellness - Regenerační centrum HARMONIE | Bystřice pod Hostýnem

Komfortní pokoje pro spokojený odpočinek

Ubytování v hotelu HARMONIE nabízí 1-3lůžkové pokoje s vlastním sociální zařízením se sprchou a toaletou. Veškeré pokoje jsou vybaveny televizí, Wi-Fi připojením a splňují vysoké ubytovací standardy. Svým vybavením patří pokoje do třídy standard a standard plus.

Pobytové wellness a regenerační balíčky

Využijte výhodné pobytové balíčky v hotelu HARMONIE. K ubytování si můžete zakoupit doplňkové balíčky lázeňských procedur nebo navštívit naše regenerační centrum.

Wellness hotel HARMONIE nabízí masáže, saunový svět, whirlpool, vnitřní bazén s protiproudem, venkovní vyhřívaný bazén a mnoho dalšího vyžití.

Hotel HARMONIE naleznete v malebném prostředí Bystřice pod Hostýnem, přibližně 30 km od města Zlín. Pro rezervaci nám napište přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum