hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

HOTEL HARMONIE

Regencentrum HARMONIE

Regenerační centrum a Hotel Harmonie je na Moravě v Bystřici pod Hostýnem. Areál ve kterém se nachází, je umístněn uprostřed přírody, na západním úpatí Hostýnských hor v chráněné krajinné oblasti. Je to překrásná příroda, nádherné lesy, stále čistý a ničím neznečišťovaný vzduch. Klid který se kolem dokola rozestírá, silná energie umocněná blízkou horou Hostýn, na jemímž vrcholu je známá stejnojmenná bazilika, působící jako balzám na těle i duši. Uvnitř areálu je všude kolem výsadba krásné zeleně, květin, bylinné záhonky, malý rybník a plno míst vhodných k odpočinku. Celý areál je navíc energeticky dotován jednou velkou pyramidou o základně 10m a několika menšími. Již jen samotný pobyt v tomto prostředí nechává všem procítit blahodárné účinky, v dnešní době na tolik přestresovaný organismus. V areálu o rozloze 2 ha, jsou umístěny také objekty, které slouží k ubytování, restauraci a regenerační centrum. Jsou nyní spolu propojeny tak, že není třeba při procedurách, které jsou hlavní náplní pobytu, přecházet vně objektu a vše je v jednom. Milovníci koupání pod širým nebem, pokud jsou hosté hotelu, mohou neomezeně využívat venkovního bazénu, který je nyní od půlky května do půlky října vyhřívaný na teplotu 26*C.

HOTEL HARMONIE - REGENCENTRUM
HOTEL HARMONIE - REGENCENTRUM

Zaměření a smysl naší činnosti

REGENERACE VITÁLNÍCH A ŽIVOTNÍCH SIL VÝHRADNĚ PŘÍRODNÍMI PROSTŘEDKY

Specializujeme se na 1 -3 týdenní pobyty se zaměřením na vyvolání samouzdravujícího procesu a ukazování cesty jak pracovat na sobě samém.

Rok 2013 je patnáctým rokem, kdy se touto činností zabýváme. Prodělali jsme vývoj, ve kterém jsme dospěli k přesvědčení, že tyto služby, které poskytujeme, mají hluboký vliv na regeneraci organismu, udržování svěžesti, mladosti, pocitu uspokojení, radosti a v neposlední řadě na získání tolik v běžném životě potřebných životních sil. Také v odstraňování různých nediagnostikovatelných ale také diagnostikovatelných bolestí, hlavně pobybového ústrojí je naše významná činnost. Náplň harmonizačního pobytu je svým rozsahem a druhem procedur nevídaná. Každý kdo absolvuje tento pobyt, projde denně jeden a půl hodiny harmonizačních procedur, dále ½ hod některé z lázeňských procedur a má k dispozici volné wellness procedury, kterými vyplňuje volný čas mezi procedurami podle svého rozhodování. Volné procedury jsou: whirlpool, saunový svět, vnitřní bazén s protiproudem, solnou inhalační a relaxační kaskádu a neomezeně také venkovní bazén. Také strava a stravování hraje velkou roli. Využíváme hlavně technologii úprav a přípravy jídel, které jsou šetrné a neničí v potravě cenné minerály, stopové prvky, vitamíny a hlavně na což se málo dbá vnitřní vitalitu potraviny danou hlavně její čerstvostí. Při pobytu s plnou penzí je možnost výběru z devíti druhů snídaní, denně tří druhů obědů a nebo večeří. Je možné volit jak masitou stravu tak vegetariánskou.

HOTEL HARMONIE - REGENCENTRUM
HOTEL HARMONIE - REGENCENTRUM
HOTEL HARMONIE - REGENCENTRUM
HOTEL HARMONIE - REGENCENTRUM

 

spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální Rozvoj„Projekt „Zvýšení ubytovacího standardu regeneračního centra HARMONIE“ byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální Rozvoj.“

 

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum