hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

REGENERAČNÍ CENTRUM HARMONIE

Kosmetické procedury - kosmetika

Kosmetika obličeje

Říká se, že „ve zdravém těle, zdravý duch“. My říkáme, že „v regenerovaném těle, spokojená a klidná duše“. Navštivte naše regenerační centrum v hotelu Harmonie a dopřejte si celkovou regeneraci lidského těla. Dlouhé hodiny si u nás můžete užívat kosmetiku obličeje, akupunkturu laserem nebo ošetření galvanickou žehličkou. Výsledek v podobě dokonalé relaxace a zklidnění mysli – zaručen!

Abychom dostáli jménu našeho hotelu, Harmonie, je jednou z našich služeb i harmonizační ošetření. To spočívá v regeneraci vitálních polí organismu: VITATEC, švýcarskou firmou vyvinutý přístroj, dokáže zničit škodlivé látky ve vašem těle a očistit tak celkový organismus a zbavit jej řady neduhů. Regenerace vitálních polí organismu – VITATEC přístrojem – je ideální pro každého, kdo dlouhodobě bojuje s únavou, špatnou náladou, nechutenstvím a řadou dalších problémů.

Pro dokonalou regeneraci lidského těla je důležité začít od hlavy, proto pro vás v naší nabídce máme i kosmetické ošetření obličeje a dekoltu. V rámci něj používáme i galvanickou žehličku a ošetřujeme obličej polarizovaným světlem. Obě tyto procedury mají za cíl pokožku omladit, zregenerovat a potlačit či dokonce odstranit vrásky, a to s dlouhodobým účinkem. Po kosmetickém ošetření můžete v regeneraci lidského těla pokračovat například pedikúrou, manikúrou, masáží, zábaly nebo jinou z celé řady našich regeneračních procedur.

Pro každého, kdo touží z našeho hotelu Harmonie odjet na první pohled svěžejší a mladší, nabízíme ošetření v podobě akupunktury laserem. Ten zajišuje pleti a pokožce v oblasti dekoltu velmi jemnou, ale zároveň účinnou regeneraci, a to pomocí modrého a červeného světla. Akupunkturu laserem lze popsat také jako odstranění vrásek formou přirozené regenerace s dlouhodobým účinkem.

 

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum