hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

REGENERAČNÍ CENTRUM HARMONIE

Perličkové koupele - regenerační procedury

Wellness procedury - přísadová vanová vířivá koupel

Jen tak se naložit do perličkové koupele a užívat si úžasnou regenerační proceduru. Toužíte po tom samém? U nás v hotelu Harmonie vám to rádi splníme. Jednou z našich omlazujících procedur, kterou klientům nabízíme, je totiž právě perličková koupel v moderní perličkové vaně. Přísadová vířivá koupel napomáhá celkovému omlazení organismu a svými účinky podporuje předcházení stárnutí pleti.

Při omlazující proceduře v podobě přísadové vířivé koupele si můžete vybrat z celé řady přísad na bázi koupelových solí. Je jen na vás, jestli dáváte přednost jemné bylinkové vůni nebo milujete svěží citrusové aroma. V obou případech se budete po této regenerační proceduře cítit doslova jako znovuzrození a plní elánu. Nabití energií pak můžete vyrazit na procházku do nádherné okolní přírody nebo pokračovat v hýčkání třeba při relaxační masáži.

Pro omlazení organismu existuje řada nejrůznějších omlazovacích procedur. Mezi velmi účinné, a to nejen omlazovací, ale i detoxikační procedury patří právě i perličková koupel. Zároveň se jedná o velmi příjemnou proceduru, při které nejen zlepšíte pružnost pokožky, ale zároveň ji i dokonale zklidníte a uvolníte. Oproti jiným omlazujícím procedurám, které mají často za cíl především předcházení stárnutí pleti, kombinuje perličková koupel příjemnou relaxaci s užitečnou regenerací pokožky.

Přijeďte omládnout do našeho hotelu Harmonie, který je zasazený do nádherné přírody Hostýnských vrchů. Po absolvování omlazujících a regeneračních procedur můžete vyrazit na procházku po okolí a třeba se podívat i na nedaleké poutní místo Svatý Hostýn. Rádi vám dáme tipy na nejkrásnější výhledy v okolí, na místa, která rozhodně stojí za návštěvu i na jiné zajímavosti Podhostýnska, které byste si neměli nechat ujít.

 

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum