hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

REGENERAČNÍ CENTRUM HARMONIE

Zdravotní masáže

Wellness procedury - masáž lymfatická
Zdravotní masáž

Masáž je pro mnoho lidí vrcholem relaxace, který jim pomáhá dokonale zregenerovat tělo a oprostit hlavu od negativních myšlenek. My v hotelu Harmonie nabízíme zdravotní masáže na přání, při kterých zapomenete na všechny strasti všedního dne a ponoříte se do dokonalé a dlouhé relaxace. Naši zkušení maséři vám uvolní ztuhlé svaly a vy od nich budete odcházet jako úplně jiný člověk.

Zdravotní masáže na přání jsme zahrnuli do pobytových balíčků u relaxačního a harmonizačního pobytu. Standardně jsou masáže v rámci obou pobytových balíčků prováděné 2x týdně. Pokud jste ale opravdovými milovníky masáží a budete toužit po více opakováních, rádi vám naplánujeme i další termíny. Přímo na masáži se s masérem či masérkou domluvíte, které části těla jsou pro vás problémové a které svaly vás často bolí - masér na základě toho zvolí vhodný typ i tempo masáže.

Zdravotní masáže na přání provádíme v hotelu Harmonie v plné i ve zkrácené verzi, kdy zkrácená masáž trvá cca 20 až 25 minut. Tato masáž je zaměřená na diagnostikovaný nebo anamnézou určený problém na těle klienta. Může se například jednat o zdravotní masáž po úrazu končetin nebo po operaci. Masáže jsou však určené i pro ty, které nic netrápí a chtějí se jen nechat hýčkat. Pravidelné masáže uvolňují svalstvo, pomáhají od chronických bolestí krční i bederní páteře a v neposlední řadě navozují harmonizující pocit vnitřního klidu.

Přijeďte si k nám do hotelu Harmonie odpočinout od všedních starostí a načerpat novou, pozitivní sílu do života. Vyberte si z wellness, harmonizačních i regeneračních pobytových balíčků a odpočívejte třeba při zdravotní masáži na přání. Těší se na vás náš zkušený tým masérů i ostatních pracovníků – všichni se vám budeme snažit vám pobyt maximálně zpříjemnit, abyste od nás odjížděli s úsměvem na tváři a vzpomínkou na dokonalý relaxační týden.

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum