hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

REGENERAČNÍ CENTRUM HARMONIE

Harmonizační procedury - biorezonanční harmonizace

harmonizace Bioresonančním přístrojem Rayocomp
harmonizace Bioresonančním přístrojem Rayocomp

Harmonizace bioresonančním přístrojem Rayocomp

Lámete si hlavu, proč jste nemocní a proč se vám nemoci neustále vrací? Cítíte se vyčerpaní, bez energie a bez nálady? Vadí vám myšlenka, že budete muset do konce života brát konkrétní typ léků? Přijeďte své problémy řešit do našeho hotelu Harmonie, ve kterém v rámci lázeňských pobytů nabízíme i biorezonanční regeneraci. Ta je založena na jednoduchém principu: biorezonanční přístroj přijímá rušivé elektromagnetické vibrace z nežádoucích prvků v těle (např. amalgamu, bakterií a virů), porovná je se zdravou látkou v těle, obrátí jejich „náboj“ a zesílené vrací do těla pacienta.

Metoda biorezonanční terapie dokáže z pohledu tradiční čínské medicíny odstraňovat energetické blokády, harmonizovat čakry a orgánové meridiány a ovlivňovat procesy v organismu bez použití léků. Právě vedlejší účinky léků, které mají často nepříznivý vliv na fungování lidského organismu, jsou jedním z hlavních důvodů, proč stovky lidí každý rok vyhledávají léčení pomocí biorezonanční regenerace u nás v hotelu Harmonie.

Biorezonanční regenerace je ideální volbou i pro všechny, kdo chtějí obnovit komunikaci mezi jednotlivými buňkami v těle nebo potřebují dodat orgánům uvnitř organismu více energie pro jejich správnou činnost. Obecně lze biorezonanční regeneraci doporučit každému, jehož cílem je zlepšit svůj celkový zdravotní stav a předejít vzniku nemocí.

Při biorezonanční terapii s vámi v hotelu Harmonie nejprve probereme zdravotní potíže, které vás trápí, a i za pomocí biorezonančního přístroje vyhodnotíme případnou přítomnost škodlivých látek. Na základě toho nastavíme biorezonanční regeneraci tak, aby maximálně harmonizovala vaše tělo a měla co nejsilnější účinek. U některých typů obtíží ucítíte účinky již několik hodin či dnů po terapii, často je však potřeba dát tělu prostor, aby zvládlo na terapii zareagovat. Těšíme se na vás v našem regenerační centru v hotelu Harmonie, přijeďte si k nám odpočinout!

 

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum