hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

REGENERACE ORGANISMU

Cítíte se osláblí, vyčerpaní a bez energie? Ozdravné pobyty v regeneračním centru HARMONIE dodají novou energii do života. Vyzkoušejte harmonizační a relaxační pobyty, při kterých si odpočinete, harmonizujete tělo i duši, ochutnáte skvělou gastronomii a poznáte nádhernou přírodu Hostýnských vrchů.

  • Unikátní harmonizační procedury.
  • Odstranění stresu a zdravotních potíží.
KONTAKTUJTE NÁS
Regenerační centrum - Regenerační centrum HARMONIE | Bystřice pod Hostýnem

Regenerace organismu odstraní únavu, stres i zdravotní potíže

Regenerační centrum HARMONIE poskytuje unikátní harmonizační procedury s biorezonanční technologií. Stres, pracovní i vztahové vypětí způsobuje rozrušení fyzických i duševních biorytmů, jejichž důsledky jsou citová podrážděnost a nevyrovnanost, únava, sklony k depresím a další duševní i fyzické potíže. Cílem harmonizačních procedur je harmonizace těla i duše. Naučte se žít v dokonalém souznění se svým tělem a vnímejte jeho signály.

Blahodárně účinky na organismus

Harmonizační procedury fungují jako mentální očista, která odbourává stresu i psychosomatické spouštěče nemocí. Léčba poskytuje úlevu od bolesti svalů, zad či hlavy, je vhodná pro regenerace ledvin i celého organismu. Harmonizační procedury fungují také jako prevence proti onemocněním.

Odblokování a harmonizace čaker a meridiánů přináší tělu energii, zvyšuje sebevědomí a přispívá k pozitivní náladě. Dodejte svému tělu energii, vyzkoušejte rehabilitace v hotelu HARMONIE a dopřejte vašemu organismu uvolnění a regeneraci. Rezervujte si ubytování v hotelu s regeneračním programem. Pro více informací nám napište přes kontaktní formulář.

Harmonizační procedury zklidní tělo i duši

Nejdůležitější součástí každého z našich harmonizačních pobytů jsou jednoznačně testovací a harmonizační procedury. Testovací procedury slouží jako test stavu organismu a potíží orgánů. V rámci pobytů každý host absolvuje denně 1,5 až 2 hodiny těchto procedur. Procedury probíhají jak na fyzické, tak i psychické úrovni a mezi tyto procedury patří například akupunktura, reiki, tradiční čínská medicína, magnetoterapie, psychokinesiologické odblokování či biorezonanční diagnostika. Využít můžete také speciální harmonizaci vitálních polí.

Harmonizační procedury:

  • Harmonizace světlem
  • Biorezonanční harmonizace
  • Test L.I.F.E.
  • Test a harmonizace plazmou
  • Test a harmonizace Rife rezonátorem
  • Měření HRV
  • Harmonizace MORA SUPER, MORA NOVA, MORA COLOR
  • Harmonizace přístroji MARS 3 a OBERON

Vyzkoušejte oblíbené terapie L.I.F.E.

Oblíbenými procedurami v našem hotelu jsou radionická diagnostika a harmonizace, třívektorový kvantový test a harmonizace a harmonizace americkým systémem a přístrojem L.I.F.E. K léčbě využíváme také moderní švýcarské elektromagnetické přístroje. Náš profesionální tým je proškolený i na procedury z oblasti třívektorové harmonizace tkání, orgánů a buněk. V rámci těchto procedur zajišťujeme absenci stopových prvků, minerálů a vitamínů.

Dopřejte si tělesnou i duševní regeneraci organismu

Přijďte k nám najít ztracenou rovnováhu, vyzkoušejte rehabilitace wellness pobyty a duševní regenerace organismu. Regenerační centrum HARMONIE Bystřice pod Hostýnem nedaleko města Zlín se těší na vaši návštěvu.

 

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum