hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

REGENERAČNÍ CENTRUM HARMONIE

Harmonizační procedury těla a duše

Harmonizace pomocí radionického přístroj Mars III

Pokud se vám už dlouhou dobu honí v hlavě slovní spojení „ozdravné pobyty regenerační centrum“, tak pro vás máme řešení. Přijeďte k nám do hotelu Harmonie, kde jsme pro vás připravili řadu harmonizačních a relaxačních pobytů. Odpočinout si můžete v našem relax centru a síly načerpat třeba při procházkou nádhernou přírodou.

Nejdůležitější součástí každého z našich harmonizačních pobytů v hotelu harmonie jsou jednoznačně testovací a harmonizační procedury. V rámci pobytů každý host absolvuje denně 1,5 až 2 hodiny těchto procedur. Ve zbývajícím čase můžete navštívit naše relax centrum a nechat se hýčkat naším profesionálním personálem.Ozdravné pobyty v regeneračním centru jsou zaměřené především na harmonizaci těla i duše, proto se harmonizačním procedurám věnujeme v takové intenzitě. Procedury probíhají jak na fyzické, tak i psychické úrovni a mezi tyto procedury patří například akupunktura, reiki, magnetoterapie, psychokinesiologické odblokování či biorezonanční diagnostika. Mezi všemi těmito terapiemi můžete odpočívat v našem relax centru přímo v hotelu Harmonie.

Dalšími oblíbenými terapiemi v našem hotelu jsou radionická diagnostika a terapie, třívektorová kvantová diagnostika a terapie americkým systémem a přístrojem LIFE. Náš profesionální tým je proškolený i na procedury z oblasti třívektorové diagnostiky portabilních stavů, tkání, orgánů a buněk i následné terapie. V rámci těchto procedur zajišujeme i případnou absenci stopových prvků, minerálů a vitamínů a následné doporučení jejich užívání v podobě bylinných čajů či tinktur nebo potravinových doplňků. Věnujeme se i vypracování individuálních „informatik“ ve formě kapek a globulí a potencování jim vtisknout schopnost řešit problém v té hloubce, ve které se nachází. Přijďte k nám najít ztracenou rovnováhu i vy!

 

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum