hotel a regenerační centrum

HARMONIE

Bystřice pod Hostýnem - lázně

Poutní 594, 768 72 Chvalčov

tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

KOMFORTNÍ WELLNESS POBYTY

Načerpejte novou energii, odpočiňte si a nechte se hýčkat. Dopřejte si relaxační pobyty v hotelu HARMONIE na úpatí malebných Hostýnských vrchů. Poskytujeme wellness procedury, saunový svět, masáže a zábaly, kosmetická ošetření a mnoho dalších procedur. Relaxační program v hotelu Harmonie skvěle doplníte procházkami krásným okolím a objevováním přírodních krás Podhostýnska.

  • Bohatý výběr pobytových balíčků
  • Komfortní wellness centrum a saunový svět.
KONTAKTUJTE NÁS
Wellness pobyty - Regenerační centrum HARMONIE | Bystřice pod Hostýnem

Uvolněte tělo i mysl na wellness pobytu

Wellness pobyty v regeneračním centru HARMONIE zahrnují pestrý výběr relaxačních procedur, které dokonale uvolní tělo i mysl. Součástí vybavení hotelu je vnitřní bazén s protiproudem, venkovní vyhřívaný bazén s teplotou 26 oC, osvěžující Priessnitzův chodník, relaxační solná jeskyně či orientální očistná kúra Rasul v parní lázni.

Využijte týdenní i víkendové wellness pobyty pro dva v hotelu HARMONIE v Bystřici pod Hostýnem a dopřejte si jedinečné relaxační a lázeňské procedury. Z naší široké nabídky relaxačních procedur si vybere opravdu každý.

Poznejte dokonalý saunový svět

Součástí wellness centra je bohatý saunový svět, který přispívá k uvolnění svalů a odbourávání stresu. Pro milovníky vyšších teplot nabízíme relaxaci ve finské sauně, která je známá svými detoxikačními a regeneračními účinky. Kdo dává přednost nižším teplotám, tomu se bude líbit v bylinné parní sauně nebo aroma sauně. Teplé prostředí sauny, inhalace a aromatické bylinky odbourávají stres a úzkost. V saunovém světě naleznete také whirlpool neboli příjemnou vířivou koupel. Vířivka uvolňuje svalové napětí a pomáhá od bolesti kloubů a zad.

Co obsahuje wellness balíček?

Základní balíček wellness pobytu v regeneračním centru HARMONIE zahrnuje ubytování, výborné stravování formou plné penze, vstup do saunového světa, bazénů, solné kaskády a whirlpoolu. Je jen na vás, pokud zbývající čas v rámci svého relaxačního pobytu strávíte procházkami po okolí nebo budete chtít vyzkoušet některou z našich dalších procedur.

Wellness pobyt přizpůsobíme vašim potřebám

Přejete si vyzkoušet rašelinový zábal, pivní koupel, lázeňské procedury nebo navštívit regenerační centrum a harmonizovat vitální pole? Kontaktujte nás! Rádi vybrané Pokud lázeňské a relaxační procedury do balíčku zařadíme. Postaráme se o vše, abyste si svůj wellness pobyt užili a odjížděli maximálně spokojeni.

Rezervujte si luxusní relaxační pobyt v regeneračním centru HARMONIE, které naleznete v malebné krajině Bystřice pod Hostýnem nedaleko města Zlín. Napište nám přes kontaktní formulář. Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Regenerační centrum HARMONIE - regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

ÚVODHISTORIEHOTEL HARMONIEREGENERAČNÍ CENTRUMOKOLÍ A VOLNÝ ČASKONTAKT

Poutní 594, 768 72 Chvalčov, tel: 573 378 840, harmonie.hotel@quick.cz

Harmonie hotel regencentrum