Vyhledávání

Více
17.1.2024

Provoz Wellness

PROVOZNÍ DOBA BAZÉNU A VÍŘIVKY

Pondělí - Pátek 10.00 - 12.00      15.00 - 19.00

PROVOZNÍ DOBA WELLNESS

Pondělí - Pátek 15.00 - 19.00

BĚHEM VÍKENDU V PROVOZU POUZE BAZÉN

Sobota 10.00 - 14.00

Neděle 15.00 _ 19.00

 

Regenerační centrum

Harmonizační a testovací procedury (v ceně pobytu) jsou u nás nejdůležitější součástí regenerace a znovunastolení zdraví. Dovolíme si poznamenat, že tak širokou nabídku může nabídnout málokteré zařízení. Všechny námi nabízené harmonizační procedury vycházejí z přírodních principů, probíhají jak na fyzické úrovni tj. tkáňové a buněčné, tak i na psychické úrovni, nebo také duševní a duchovní.

Lázeňské procedury

Částečná masáž - jedná se o masáž částečnou, zaměřenou na diagnostikovaný nebo anamnézou určený problém. Rašelinový zábal - známá lázeňská procedura zaměřená na odstraňování bolestivých stavů. Zábal v soft-packsystému - princip čerstvých a účinných látek přinášených tělu v nejpříznivějších podmínkách.

Kosmetické procedury

Pedikúra, kosmetika - přínosy těchto procedur jsou všeobecně známé a patří ke klasickému ošetření nohou, rukou a těla. Galvanická žehlička do hloubky pokožky s dlouhodobými účinky. Jehlový laser - účinná regenerace pokožky obličeje a dekoltu jehlovým laserem s modrým a červeným světlem. Jde doslova o odstranění vrásek formou přirozené regenerace s dlouhodobým účinkem.

Wellness procedury

V bylinné parní sauně, ve finské sauně, kde se topí zdravým dřevem, v aromasauně a také v Priessnitzově chodníku se organismus zbavuje škodlivin a psychického napětí. Po bazénu, whirpoolu a solné kaskádě se dostavuje pocit blaha v odpočívárně s výhledem na Hostýnské vrchy. 

harmonie - lázně - kosmetika - wellness

Regenerační centrum HARMONIE je součástí komplexu, ve kterém nabízíme jak pobyty harmonizační, regenerační tak i rekreační. V areálu hotelu je nový moderní bazén s minerální vodou o teplotě 29-30 °C, saunový svět s whirpoolem a solná kaskáda.

Součástí hotelu je restaurace s moderní kuchyní.

Okolí a volný čas

Překrásná příroda uprostřed Hostýnských hor, stále čistý vzduch, příjemné klimatické podmínky a klid. Díky hoře Hostýn a stejnojmenné basilice je celé okolí silně energeticky harmonizující.

Hostýnské vrchy jsou protkané turistickými stezkami, vhodnými jak pro pěší, tak i cykloturistiku.

ROP Střední Morava