Vyhledávání

Wellness procedury

Saunový svět

Aroma sauna

Aroma sauna je velmi oblíbená a je vhodná téměř pro každého. Provozní teplota se pohybuje okolo 40°C. Tělo díky bylinným směsím se detoxikuje a prohřívá mírně nad teplotu lidského těla.

Finská sauna

Tato procedura patří do wellnes procedur a je také volně přístupná všem hostům Harmonie. Přínos saunování je všeobecně znám a mimo otužování organismu a posilování imunity je silně detoxikační.

Sauna bylinná parní

Procedura zaměřená hlavně na příjemnou relaxaci vbylinné páře, v místnosti se šesti sedátky. Řízená teplota a přísun páry s bylinnou esencí s detoxikačním účinkem.

Whirpool v saunovém světě

Jiný pohled na saunový svět ukazuje na další jeho vybavení a rozsah.

Velký whirpool

Wirpool a okolní saunový svět patří do wellnes procedur.

U nás má náš host při jakém koliv pobytu v hotelu Harmonie do těchto prostor volný a po dobu provozu cca 6 hod. denně ničím a ani časově omezený vstup. Při tom při správném využívání saunového světa a wirpoolu je přínos pro tělo neocenitelný.

Priessnitzův chodník

--- rozpracováno ---

Solná kaskáda

Patří do wellness procedur to znamená, že je k dispozici volně pro všechny druhy pobytů. Procedura je zaměřená na relaxaci na polohovacích lehátkách, inhalaci vzduchu prosyceného solnou esencí vytvářenou solnou kaskádou, která zároveň vytváří velmi uklidňující zvukovou kulisou.

Přínos při opakovaném využívání spočívá v regeneraci dýchacích cest a psychiky.

Rasul

--- rozpracováno ---

Bazén s minerální vodou

Vnitřní bazén s minerální vodou s celoročním provozem

Zahájili jsme provoz nového moderního bazénu s minerální vodou (teplota vody 29-30 °C). Prostor bazénu je propojen prosklenou odsuvnou stěnou na slunnou terasu, s nádherným výhledem do okolí a na přírodu. Terasa je vybavena lehátky, které jsou variabilní jak k ležení, tak i k sezení. Bazén má rozměry 12 x 7 m.

Součástí jsou také dvě sauny, finská a parní. Ve stávajícím regeneračním centru jsou ještě 3 sauny a whirlpool. Při harmonizačním, regeneračním nebo wellness pobytu je vstup zdarma.

Okolí a volný čas

Překrásná příroda uprostřed Hostýnských hor, stále čistý vzduch, příjemné klimatické podmínky a klid. Díky hoře Hostýn a stejnojmenné basilice je celé okolí silně energeticky harmonizující.

Hostýnské vrchy jsou protkané turistickými stezkami, vhodnými jak pro pěší, tak i cykloturistiku.

ROP Střední Morava