Vyhledávání

Regenerační centrum

Regenerační centrum

Testovací a harmonizační procedury

Testovací a harmonizační procedury jsou nejhlavnější z celého harmonizačního pobytu.

Každý den tak v rámci harmonizačního pobytu každý host absolvuje 1,5-2 hod těchto procedur denně a to je cca 12 hod týdně.

Náš personál je na ně odborně vyškolený.

Harmonizační procedury probíhají jak na fyzické úrovni tj. tkáňové a buněčné tak i na psychické úrovni nebo také duševní a duchovní. Mezi námi nabízené harmonizační procedury patří Reiky, akupunktura, magnetoterapie, psychokinesiologické odblokování, radionická diagnostika a terapie, biorezonanční diagnostika a terapie, třívektorová kvantová diagnostika a terapie americkým systémem a přístrojem LIFE, třívektorová diagnostika podstabilních stavů, tkání, orgánů a buněk a následná terapie.

Samozřejmostí je zjištění deficitu stopových prvků, minerálů a vitamínů a určení jejich užívání v další terapii u bylinných čajů, bylinných tinktur, potravinových doplňků apod. Další samozřejmostí je vypracování individuálních "informatik" ve formě kapek nebo globulí a potencováním jim vtisknout schopnost řešit problém v té hloubce ve které se problém nachází.

Harmonizace světlem

Akupunktura polarizovaným světlem

Mezi procedury vycházející ze zásad a poznatků tradiční čínské medicíny patří akupunktura jako jeden ze dvou pilířů tohoto způsobu přivádění celého organismu do celkové rovnováhy. U nás aplikujeme tuto akupunkturu pomocí ovlivňování akupunkturních bodů polarizovaným světlem.

Je přínosná zejména pro odstraňování různých neindikovaných bolestí kloubů, svalů, vazů a pod., dále pro ošetřování podle zásad Tradiční čínské medicíny ovlivňováním bodů na orgánových drahách. Tento způsob je velmi výhodné využít pro podporu léčby artrózy, artritidy, osteoporozy, pro stimulaci mikrocirkulace v postižených tkáních a pod.

Biorezonanční harmonizace

Harmonizace bioresonančním přístrojem Rayocomp

Harmonizace bioresonančním přístrojem má nebývalý rozsah možností využití harmonizačních programů, velmi překvapivé a dobré výsledky, patří do harmonizačních procedur.

Diagnostika-přístroje

Harmonizace a test zařízením Global diagnostic, Mito Plus, Digi Soft

Toto zařízení je vyrobeno švýcarskou firmou VITATEC a je nejdokonalejší co v současné době s celostního hlediska a přístupu je známé. Výsledky testů jsou překvapivě přesné (přístroj si tuto přesnost sám kontroluje) na základě testu si sám vytvoří harmonizační program co do zaměření co do intenzity a doby trvání.

Pro návaznou harmonizaci mezi dalším testem a harmonizací připraví spoustu doporučení a aplikací.

Více viz www.vitatec.cz

Harmonizace, test L.I.F.E

Harmonizace a test zařízením L.I.F.E.

Široká testovací databáze (7 000 údajů), široká harmonizační databáze (40 databází). Harmonizace Biofeedbeckem. Velmi vhodnépro řešení problémů v oblasti psychiky.

Harmonizace Rife rezonátorem

PŮSOBÍ NA MIKROORGANISMY

je audio kmitočtový generátor, pomocí něhož lze dosáhnout úlevy od bolesti, nepohody a některých chronických stavů. Pomocí Rife rezonátoru lze dosáhnout regenerace tkání a orgánů.

Měření HRV

--- rozpracováno ---

Harmonizace MORA NOVA

U tohoto přístroje jsou cíleně vypracované harmonizační programy na civilizační a chronické zátěže, a také 600 programů na nastolení rovnováhy v psychické oblasti.

Harmonizace MORA COLOR

Harmonizace pomocí bioresonančního přístroje Mora-Supera Mora-Nova

Tato harmonizační procedura je základní v našem centru. Pracuje na principu snímání rezonance vlastního těla buďto celé rezonanční spektrum nebo cíleně na některou část organismu, systém nebo orgán. Hlavní přínos je pakv nárůstu vitality organismu, likvidace volných radikálů a zvýšení účinnosti detoxikace organismu, likvidacevolných radikálů, detoxikace organismu, snižování zátěže škodlivými mikroorganismy, u Mora-Nova navíc 600 programů k řešení psychické rovnováhy ve vztahu kfyzickému tělu a jeho problémů.

Patří mezi biorezonanční harmonizace a pracuje rovněž na principech Tradiční čínské medicíny.

Je vhodná jak pro prevenci, tak pro podporu léčby již léčených nemocí. Hlavní přínos je v nárůstu vitality organismu, likvidace volných radikálů, detoxikace organismu, snižování zátěže škodlivými mikroorganismy.

Harmonizace pomocí bioresonančního přístroje Raycomp

Biorezonační terapie vychází z principu znalostí kmitacích (rezonančních) hodnot jakýchkoliv částí těla, buněk, systému a s následnou harmonizací.

Pomocí přístroje HUMAN

HUMAN - Pathfinder test a harmonizace

Tato testovací a harmonizační procedura patří k těm nejlepším systémům celostního přístupu. Patří do příplatkových procedur a má velmi zajímavé výstupy z oblastí energetických nerovnováh v úrovni nervových a psychických systémů organismu lidského těla.

Rozsah výsledků je velmi široký a hlavně následně využitelný pro zlepšení stavu.

Okolí a volný čas

Překrásná příroda uprostřed Hostýnských hor, stále čistý vzduch, příjemné klimatické podmínky a klid. Díky hoře Hostýn a stejnojmenné basilice je celé okolí silně energeticky harmonizující.

Hostýnské vrchy jsou protkané turistickými stezkami, vhodnými jak pro pěší, tak i cykloturistiku.

ROP Střední Morava