Vyhledávání

Ubytování v Hotelu Harmonie

Hledáte komfortní ubytování na Valašsku? Hotel HARMONIE v Bystřici pod Hostýnem nabízí privátní pokoje zařízené v moderním stylu a s bohatou výbavou. Součástí hotelu je wellness s moderním bazénem s minerální vodou a celoročním provozem, saunový svět a relaxační solná jeskyně. Rezervujte si lázeňské, víkendové i relaxační pobyty v hotelu HARMONIE.

  • Komfortní pokoje se sociálním zařízením.
  • Wellness a saunový svět.

Komfortní pokoje pro spokojený odpočinek

Ubytování v hotelu HARMONIE nabízí 1-3lůžkové pokoje s vlastním sociální zařízením se sprchou a toaletou. Veškeré pokoje jsou vybaveny televizí, Wi-Fi připojením a splňují vysoké ubytovací standardy. Svým vybavením patří pokoje do třídy standard a standard plus. Postele mají standartní rozměr 90x200 cm s výškou matrace 20 cm.

Pobytové wellness a regenerační balíčky

Využijte výhodné pobytové balíčky v hotelu HARMONIE. K ubytování si můžete zakoupit doplňkové balíčky lázeňských procedur nebo navštívit naše regenerační centrum.

Wellness hotel HARMONIE nabízí masáže, saunový svět, whirlpool, vnitřní bazén s protiproudem, venkovní vyhřívaný bazén a mnoho dalšího vyžití.

Hotel HARMONIE naleznete v malebném prostředí Bystřice pod Hostýnem, přibližně 30 km od města Zlín. Pro rezervaci nám napište přes kontaktní formulář nebo zavolejte. Těšíme se na vaši návštěvu.

KONTAKTUJTE NÁS

Okolí a volný čas

Překrásná příroda uprostřed Hostýnských hor, stále čistý vzduch, příjemné klimatické podmínky a klid. Díky hoře Hostýn a stejnojmenné basilice je celé okolí silně energeticky harmonizující.

Hostýnské vrchy jsou protkané turistickými stezkami, vhodnými jak pro pěší, tak i cykloturistiku.

ROP Střední Morava