Vyhledávání

Lázeňské procedury

Zdravotní masáž

Zdravotní masáž

Také zdravotní masáže částečné jsou součástí regeneračního nebo harmonizačního pobytu.

 • u obou jsou v rámci prováděny 1x za týden
 • celkovou masáž je možno mít kdykoliv za příplatek

 

Částečná masáž

Jedná se o masáž částečnou, zaměřenou na diagnostikovaný nebo anamnézou určený problém.

 • doba trvání cca 20-25 minut

Masáž lymfatická

Masáž lávovými kameny

Tato procedura patří u nás mezi příplatkové velmi oblíbené procedury. 

Prohřívá tělo a využívá se při ni poznatků Tradiční činské medicíny. Je výborná na bolesti a nefunkčnost pohybového ústrojí, problémy látkové výměny, zlepšuje imunitu.

Zábalové procedury

Rašelinový zábal

Patří mezi lázeňské procedury a u nás je zahrnuta v ceně regeneračního nebo harmonizačního pobytu. Je to klasická procedura zaměřená na odstraňování bolestivých stavů, pomocí nahřátých rašelinových obkladů.

Pivní koupele

PIVNÍ KOUPELE - OČISTA TĚLA

 • Harmonizace těla a mysli
 • Regenerace kůže a vlasů
 • Odbourávání stresu
 • Detoxikace
 • Prokrvení
 • Omlazující a regenerační účinky
 • Vysoký obsah vitamínu B

Rašelinové koupele

Rašelinová koupel je nepřekonatelný léčebný zdroj. Ani jedna dnes rostoucí bylina se nemůže srovnávat sgeneticky bohatým původem peloidů a spektrem jejich ve vodě rozpustných látek.

Těžko se najde druhá látka, která z jedné strany tak jemně a efektivně očistí pokožku od škodlivých látek, jež mají zhoubný vliv, a současně z druhé strany ji dodá veškeré látky stimulující imunitní systém, podporující metabolismus a regeneraci buněk, příznivě ovlivňující centrální nervovou soustavu.

Rašelinová koupel má vynikající účinky při revmatických chorobách a artrózách, přináší úlevu přibolesti zad, kloubů i svalů, zlepšuje ekzémy, akné a kožní záněty, zmírňuje stavy napětí a stresu, posiluje funkci potních žláz. Prokazatelně pozitivní vliv mají na onemocnění pohybového aparátu, při gynekologických zánětech, neurologických a civilizačních chorobách, pomáhají při léčbě lupénky, atopického ekzému, akné, uvolňují stres, upravují poruchy spánku a regenerují organismus. Mají také výrazně detoxikační vlastnosti.

Optimální doba koupele je 20 minut, za tu dobu se léčivý přípravek stačí rovnoměrně rozvrstvit po celém povrchu kůže a proniknout dovnitř. Po koupeli je vhodné strávit asi 30 minut v suchém zábalu v klidu na lůžku.

Kontraindikace:

 • dekompenzovaná onemocnění srdce a těžké oběhové poruchy
 • těžká onemocnění nervového původu
 • akutní zánětlivé stavy
 • těhotenství

Perličkové koupele

Přísadová vanová vířivá koupel

Patří do lázeňských procedur. Profesionální velmi moderní perličková vanová koupel s různýma možnostmi přísad hlavně na bázi koupelových solí.

Patří mezi účinné, omlazovací, detoxikační a při tom velmi příjemné procedury.

Detoxikační procedury

Detoxikace galvanickou metodou, přes reflexní plošky nohou.

Zábal pryskyřicí SOFT-PACK

Procedura v pryskyřičném zábalu ke stimulaci kapilárních systémů těla-Soft-Pack

Tento způsob patří k velmi účinným lázeňským procedurám. Spočívá v aplikaci speciální pryskyřičné směsi na celé tělo, v zábalu do jednorázového prostěradla a uložení do vanového tělesa které má nahladině pružnou membránu plovoucí na hladině vody ohřáténa 35°C.

Pryskyřičná směs svým účinkem podporuje prokrvování kapilárního systému kůže a tím dochází k jejímu omlazování a regeneraci. Druhý přínos je voblasti psychiky, neboť dokonalé přizpůsobení hladiny vody pod menbránou tělu je vytvořen bezchybný předpoklad k dokonalé relaxaci.

Doslova se zde můžeme poznávat se svou duší.

Okolí a volný čas

Překrásná příroda uprostřed Hostýnských hor, stále čistý vzduch, příjemné klimatické podmínky a klid. Díky hoře Hostýn a stejnojmenné basilice je celé okolí silně energeticky harmonizující.

Hostýnské vrchy jsou protkané turistickými stezkami, vhodnými jak pro pěší, tak i cykloturistiku.

ROP Střední Morava