Vyhledávání

Hotel Harmonie

Regencentrum HARMONIE

Regenerační centrum a Hotel Harmonie je na Moravě v Bystřici pod Hostýnem. Areál ve kterém se nachází, je umístněn uprostřed přírody, na západním úpatí Hostýnských hor v chráněné krajinné oblasti. Je to překrásná příroda, nádherné lesy, stále čistý a ničím neznečišťovaný vzduch. Klid který se kolem dokola rozestírá, silná energie umocněná blízkou horou Hostýn, na jemímž vrcholu je známá stejnojmenná bazilika, působící jako balzám na těle i duši. Uvnitř areálu je všude kolem výsadba krásné zeleně,  květin, bylinné záhonky, malý rybník a plno míst vhodných k odpočinku. Celý areál je navíc energeticky dotován jednou velkou pyramidou o základně 10m a několika menšími. Již jen samotný pobyt v tomto prostředí nechává všem procítit blahodárné účinky, v dnešní době na tolik přestresovaný organismus. V areálu o rozloze 2 ha, jsou umístěny také objekty, které slouží k ubytování, restauraci a regenerační centrum. Jsou nyní spolu propojeny tak, že není třeba při procedurách, které jsou hlavní náplní pobytu, přecházet v ně objektu a vše je v jednom.

Milovníci koupání, pokud jsou hosté hotelu Harmonie, mohou neomezeně využívat nový moderní bazén s minerální vodou (teplota vody 29-30 °C) s propojením na prosluněné terasy a saunovým světem a wirpolem celoročně.

Zaměření a smysl naší činnosti

Regenerace vitálních a životních sil výhradně přírodními prostředky

Specializujeme se na 1 -3 týdenní pobyty se zaměřením navyvolání samouzdravujícího procesu a ukazování cesty jak pracovat na sobě samém.

Touto činností se zabýváme již od roku 1998. Prodělali jsme vývoj, ve kterém jsme dospěli k přesvědčení, že tyto služby, které poskytujeme, mají hluboký vliv na regeneraci organismu, udržování svěžesti, mladosti, pocitu uspokojení, radosti a v neposlední řadě na získání tolik v běžném životě potřebných životních sil. Také v odstraňování různých nediagnostikovatelných ale také diagnostikovatelných bolestí, hlavně pobybového ústrojí je naševýznamná činnost. Náplň harmonizačního pobytu je svým rozsahem a druhem procedur nevídaná. Každý, kdo absolvuje tento pobyt, projde denně jeden a půl hodiny harmonizačních procedur, dále ½ hod některé z lázeňských procedur a má k dispozici volné wellness procedury, kterými vyplňuje volný čas mezi procedurami podle svého rozhodování. Volné procedury jsou: whirlpool, saunový svět, nový moderní bazén s minerální vodou (teplota vody 29-30 °C), solnou inhalační a relaxační kaskádu.

Také strava a stravování hraje velkou roli. Využíváme hlavně technologii úprav a přípravy jídel, které jsou šetrné a neničí v potravě cenné minerály, stopové prvky, vitamíny a hlavně na což se málo dbá vnitřní vitalitu potraviny danou hlavně její čerstvostí. Při pobytu s plnou penzí je možnost výběru z devíti druhů snídaní, denně tří druhů obědů a nebo večeří. Je možné volit jak masitou stravu tak vegetariánskou.

Okolí a volný čas

Překrásná příroda uprostřed Hostýnských hor, stále čistý vzduch, příjemné klimatické podmínky a klid. Díky hoře Hostýn a stejnojmenné basilice je celé okolí silně energeticky harmonizující.

Hostýnské vrchy jsou protkané turistickými stezkami, vhodnými jak pro pěší, tak i cykloturistiku.

ROP Střední Morava